marketing internetowy praca licencjacka

marketing internetowy praca licencjacka

marketing

Historia Qantas

To prestiżowe narodowe linie lotnicze Australii powstała w 1920. To ma swoją bazę w Sydney i potocznie znany jako "The Flying Kangur". Poza tym jest największą linią lotniczą w Australii, jest to również najstarsza linia lotnicza na świecie z ciągłym zapisem operacji odkąd powstała.

W tym roku linia lotnicza została wybrana Siódmego najlepszą linię lotniczą. To, niestety, oznacza stały spadek jego rankingu od 2005 roku, kiedy było drugim najlepszym linii lotniczych na świecie. Niemniej jednak, nadal Tatry wycieczki jednidniowe jest uważany czterogwiazdkowy lotnicza przez Skytrax. Qantas rozpocząć ich programu lojalnościowego we wczesnych latach 90-tych i od tego czasu jego uprawiane mieć 90% udziału w rynku podróżnika biznesu w Australii.

Po debiucie w 1920 roku, linie lotnicze za operacje międzynarodowe przedłużony do Singapuru z Darwin w 1935 roku, aw 1938 roku ten został zastąpiony przez latający usługi łodzi, które obsługiwane trzy razy w tygodniu.

Linia lotnicza została upaństwowiona w 1947 roku przez rząd pracy tego czasu, a zarząd Qantas nie sprzeciwiać się ruch, który wydawał się być logicznym krokiem w okolicznościach dnia. To jednak rozpoczął swoją działalność do Tokio przez http://www.denarte.pl/uslugi/ortodoncja/ Darwina, a także do Manili, wykorzystując Avro Lancastrian samolotów. Te same samoloty były również wykorzystywane do operacji między Sydney i Londynie. Jednak zostały one zastąpione przez bardziej przestronne i potężnych Douglas DC-4S.

Qantas zrobił milowy krok, kiedy rozpoczęła działalność w wielu innych krajach na całym świecie. Leciał do Londynu za pomocą Azję jako centrum tranzytowego, a także swoją obecność na Bliskim Wschodzie. Nabycie Lockheed Electra, z technologią turbośmigłowy, w 1959 roku, wykonane wiele rzeczy łatwe dla linii lotniczych.

Dekada lat sześćdziesiątych widział podróż lotnicza rośnie wykładniczo i Qantas poczyniła pewne znaczące inwestycje w decydując się na większej Boeing 707-338C samolotów.