Marketing internetowy co to jest?

0 Comments

marketing

"Znajdź mój skarb, wy, którzy maja tego zrozumieć" - opowieść o skarbów na Seszelach

Starej rasy, Olivier Levasseur był piratem klasycznych proporcjach, marynarskich nieuczciwe i współczesnej gwiazd epoki piratów, w tym Benjamin Hornigold i uczyć "Edwarda Blackbeard '. Urodzony w uprzywilejowanej i wykształconych tle w późnym 17 wieku Calais Levassuer zasłynął jako Caribbean korsarza na żołdzie króla Francji Ludwika XIV, podczas wojny o sukcesję hiszpańską (1701-14). Jednak dopiero po defying nakazu powrotu Francji, że jego kariera i sława naprawdę wystartował.

W 1719 Levasseur kierowany na wschód od coraz bardziej zatłoczonym Karaibach, plądrowanie portów niewolnikami w Afryce Zachodniej wcześniej zaokrąglenie  Przylądek spędzić kilka następnych lat nęka kupców i marynarzy z najspokojniejszych mórz Oceanu Indyjskiego. To było w 1721 roku, że "Buzzard" hit obciążenie matki, kiedy spadały na jednym z największych nagród za klasycznego piractwa. Nossa Senhora do Cabo był nadęty portugalski galeon powrocie do ojczyzny z portugalskiego Indiach. Na pokładzie był biskup Goa, a także Portugalczycy wicekról Indii sam, wraz z ogromnym majątkiem pochodzącym z lat wicekróla w służbie kolonialnej. Wybrzuszenia ze złota i srebra barów tysięcy złotych "Guineas" i stosy diamentów, pereł i bezcennych sztuki zakonnych Nossa Senhora do Cabo Ocenia się, że zostały noszenia, w nowoczesnym nawrócenia, bounty wart tyle, ile ÂŁ100,000,000 , Niektóre szacunki nawet domyślić się dwa lub nawet trzy razy ta wartość. Niezależnie od prawdy, ładunek stanowiły zawrotną ilość skarbów - złote Guineas sam, raz podzielony podobno kompensuje każdy załogant nowoczesny odpowiednik nieoczekiwany z ÂŁ7,500,000 do człowieka.

Levasseur, po kryjomu stashing swój łup, przechowywane niski profil dla większości pozostałych dekady, zanim został ostatecznie zdobyty na Madagaskarze w 1730 roku on został następnie usunięty na wyspie Reunion, a następnie powiesił się 7 lipca tego samego roku, Tym samym zakończył się znakomitą piratical karierę.

Related Posts