marketing internetowy ap edukacja

0 Comments

edukacja

W antymonopolowe Fairy Tales, Bad Things chodzą trójkami

W bajkach, trzy często jest magiczna liczba. To wydaje się być prawdziwe w Departamencie Sprawiedliwości, jak również.

Departament niedawno złożyła pozew antymonopolowego zatrzymania proponowanej fuzji American Airlines i US Airways, która przyniesie wiele dużych przewoźników starszych dół z czterech do trzech. Akcja dublowane kombinezon tego działu w 2011 roku, aby zatrzymać ATT nabywania T-Mobile, który pozostawiłby tylko trzech głównych rywali w grze bezprzewodowej.

Departament Sprawiedliwości wyraził zaniepokojenie niewiele dużych fuzji linii lotniczych w przeszłości. W rzeczywistości, każda większa lotnicza Stanów Zjednoczonych Ameryki za wyjątkiem został przez połączenia od 2005. Ostatnio Połączenie Delty z Northwest, ogłosił w 2008 roku, a zakończono w 2010 roku, stworzył to, co było wówczas największą linią lotniczą na świecie.

Jednak, podczas gdy Departament Sprawiedliwości nie miał problemu, https://climbingacademy.pl/ gdy sześciu graczy stało pięć, lub gdy pięć stały cztery, to najwyraźniej postanowił narysować linię, gdy cztery stać trzy.

Według skargi rządu, pozostawiając tylko "trzy bardzo podobne starsze linie lotnicze Delta, United, a nowa amerykańska" koncentracja ułatwiają pozostałe linie do "współpracy, a nie konkurencji, ceny i usługi." (1)

Przez liczbę pasażerów, wciąż istnieją technicznie pięć głównych linii. Zachód, który otrzymał zgodę na jej nabycie AirTran w roku 2011, jest oficjalnie trzecim co do wielkości krajowa linia lotnicza w tej metryce. Ale to leci daleko mniejszą liczbą miejsc, które zachowało się pełne przystąpienie Ligi starszych rywali.

Nie jest tajemnicą, że linie lotnicze często współpracują, a nie konkurować. W 1992 roku rząd wkroczył do zatrzymania linii lotniczych z udostępniania danych w czasie rzeczywistym na temat ich cen w odpowiedzi na skargi zmowy.

Related Posts