marketing internetowy dla małych firm

0 Comments

marketing

JET JMS-12SCMS Podwójna fuga Przesuń Miter piłowanie nieznanego Saw z dobrze znana firma

W świecie drewna, nazwa Jet jest dobrze znany i ceniony, jeśli chodzi o wysokiej jakości pił stołowych. I od wielu lat. Ale nie za wiele osób zdaje sobie sprawę, że w ciągu ostatnich dwóch lub trzech lat, Skuter został również sprzedażą podwójny skos uciosarki przesuwne.

Linia obejmuje zarówno 10 "(JMS-10SCMS) i 12" modelu (JMS-12SCMS). Te cechy obu modeli są prawie identyczne, więc jesteśmy po prostu będzie mówić o JMS-12SCMS tutaj. (Można również zobaczyć piła wyznaczony przez jego numerem katalogowym 707120 B3NCH).

Co kupujący ma do powiedzenia

Szukałem w internecie patrząc na recenzje kupca na tej piły i miał trudności ze znalezieniem w ogóle, to jak wiadomo ta pilarka jest. Ale z sześciu lub siedmiu znalazłem, wszystkie z wyjątkiem dwóch dał mu solidną ocenę pięciu gwiazdek. Pozostałe dwie dał cztery gwiazdki: Jeden był rozczarowany w torbie odpylania (dość powszechny problem z pił ukośnych), a drugi nie jak plastikowe pokrętła i uchwyty.

Kilka nabywców powiedział Jet JMS-12SCMS był dokładny zaraz po wyjęciu z pudełka (nikt nie powiedział, że nie było) i jeden był szczególnie pod wrażeniem ostrze 60 zębów, biorąc pod uwagę, że większość sprzętu oryginalnego piła ostrza przejść bezpośrednio do recyklingu bin i natychmiast zastąpiony przez ostrza wtórnym.

Cech, które czynią Twoją pracę

Piła ma pewne unikalne cechy, które pomogą Ci zrobić lepszą pracę, szybsze i łatwiejsze. I to działało lepiej dla ciebie i dłużej, mniej czyszczenia i konserwacji. Zacznijmy UP-front kontroli, w tym skos zamka. W większości pił ukośnych, trzeba dotrzeć do tyłu piły do ??regulacji i zablokować skos - to jest to uciążliwe i jest czasochłonne. Nie tak z Jet.

Inną rzeczą, nigdy nie widziałem na żadnym innym piły jest małe swing-out ramiona, które dają większe wsparcie podczas cięcia szerszej akcji.

Related Posts