marketing w internecie bickerton

0 Comments

marketing

Zakup używanego Jet

Wielu pilotów kiedyś marzyć o posiadaniu własnego odrzutowca, jest w stanie latać na kaprysu lub nawet otworzyć własną małą lub prywatną linią lotniczą. Zakup używanego strumienia może być zarówno ekscytujące i frustrujące przygody dla kupującego po raz pierwszy, zwłaszcza gdy próbuje zakupić ekskluzywne linie takie jak Gulfstream. Przechodząc przez prywatnego odrzutowca broker może zrobić kupując używany strumień stosunkowo bezboleśnie.

brokerzy Jet mają zasoby i połączeń dostępnych dla nich co czyni nabywaniu wyłączne lub prawie nowy samolot będzie znacznie łatwiejsze niż w pojedynkę. Będą skontaktować się ze sprzedawcą, dostarczają szczegółowych informacji, umowę ubezpieczenia i potencjalnie zorganizować spacer po samolotu.

Jeśli jesteś na rynku używanych strumieniem będziemy chcieli wiedzieć o konfiguracji wnętrza, jak wiele potencjału pasażerowie mogą być w pozycji siedzącej bez aktualizacji, wielkości silnika i morskie Zakres mile, prędkość przelotową dla lotów długodystansowych, a kokpit awioniki. Będziemy chcieli, aby wiedzieć, kiedy był ostatnio serwisowany i który wykonał go, jak również posiada przegląd mechanik lotnictwa rejestruje Jet konserwacji, historia, i uczynić pozytywną rekomendację. Wielomilionowych zakupów dolara, zwłaszcza w przypadku przejęcia przedsiębiorstw, wymaga wiele badań i należytej staranności. brokerzy Jet wykonać to dla ciebie, więc nie musisz się o to martwić.

Zakup używanego strumienia może być potencjalnie męczące doświadczenie, ale przechodząc przez maklera, którego cała sprawa jest organizowanie sprzedaży uczyni gehenny jako wolne od bólu, jak to możliwe. Będą dokonać połączenia, zorganizować ubezpieczenia i zorganizować zamykanie. Robią wszystko dla Ciebie tak, że nie trzeba.

Przy zakupie używanego strumienia chcesz Broker doświadczenia. LL International ma połączenia globalne, doświadczenie i specjalistów serwisowych, aby zapewnić Państwu wszystkie informacje potrzebne, aby podjąć świadomą decyzję o zakupie.

Related Posts