marketing internetowy kurs Warszawa

0 Comments

Turystyka rowerowa w Europie może być niezwykle przystępne, zwłaszcza jeśli ułożone przez lokalnych touroperatorów. Większość Europy jest niezwykle przyjazny dla rowerów. Kierowcy są uprzejmi i większość dróg jest dobrze utwardzona. W tym roku organizują roweru i barki wycieczkę wzdłuż Dunaju w Austrii. Ścieżka rowerowa Dunaj jest jedną z najbardziej popularnych w Europie. Po przełączeniu wzdłuż większości płaskie ścieżki rowerowej i barka podąża za Tobą od miasta do miasta i służy jako pływającą usług hotelowych i posiłku. Jest to doskonały punkt wyjścia dla początkującego kolarza jak rowery są wygodne, a tempo jest dość łatwe. Oczywiście, kolarstwo, jak stać się dla mnie pasją. Jak skończyło się począwszy sklep rowerowy jest wodą na inny artykuł. Ponieważ sprzedałem mój sklep moim nowym przedsięwzięciem jest organizowanie i rezerwacji wycieczki rowerowe, zwłaszcza wycieczki grupowe. Podróżując z grupą, co sprawia, że jazda na rowerze jeszcze bardziej opłacalne. W rzeczywistości na rowerze z moim lokalnej grupy klubowej rower zwykle obejmuje przystanek w Starbucks. Zrobiłem więcej znajomych za pomocą rowerowej niż jakakolwiek inna aktywność w życiu. Siły rowerze ciebie, aby zwolnić i zapach róż.

Moim celem na piśmie ten artykuł jest zaostrzy apetyt na rowerowej. Jeśli jesteś podobny do mnie i nie można już biegać, grać w tenisa, golfa lub innego wymagającego sportu, spróbować jazdy na rowerze. Chciałbym zaoferować następujące porady, które pomogą Ci zacząć.

1) Znajdź specjalistę rower INSTALATORA aby upewnić się, że kupujesz odpowiedni rozmiar lub roweru, że rower jest aktualnie jeździć prawo pasuje. Spędziłem ostatnie osiem lat jako profesjonalnego montera i nie można przecenić znaczenie właściwego dopasowania

2) Nie przepłacać na pierwszym rowerze. Zacznij z przyzwoitą hybrydowy rower, aby upewnić się, że są poważne, zanim wydając $ 3000-5000.

Related Posts