marketing internetowy agh opinie

0 Comments

Masz pomysłu na prezent

Kalandra zawsze sprawia, że ??wspaniały prezent, święta i szybko zbliża nadszedł czas, aby pomyśleć o opcjach kalendarzowym 2009. Oto kilka pomysłów, które sprawiają, że kalendarze z pamiątkami - czy w czasie wakacji lub jakiejkolwiek innej porze roku - wyjątkowy.

1. Członkowie rodziny: Bo to jest tak proste, aby utworzyć i wydrukować własne kalendarze, można łatwo dostosować do kalendarza dla każdego członka rodziny. Można przesyłać zdjęcia, które są szczególne dla tej osoby, a nawet zawierać urodzin, rocznic, rodzinnych i innych okazji w kalendarzu.

2. Biznes Associates: Można utrzymać firmę w umysłach swoich partnerów biznesowych i klientów, tworząc wysmakowane kalendarze, które wzmacniają wizerunek marki.

3. Nauczyciele: To zawsze jest trudne do znalezienia odpowiedniego prezentu dla nauczycieli swoich dzieci. Dlaczego nie stworzyć spersonalizowane kalendarze wyposażone klasy i Field Trip zdjęcia?

4. Trenerzy: Nie ma lepszego sposobu, aby powiedzieć dziękuję do ulubionego trenera, że ??przedstawiając mu ze spersonalizowanego kalendarza gościnnie zdjęcia zespołu w akcji.

5. Kluby: Czy należysz do klubu książki, grupa degustacji wina lub kręgu szycia, prezentując każdemu członkowi z kalendarza, który podkreśla i zainteresowań klubu. Można nawet zawierać zapisów o zbliżających się spotkaniach klubowych w całym stronach kalendarza.

Kiedy jesteś w stanie wydrukować własne kalendarze, można uwolnić swoją kreatywność i projekt jedyny w swoim rodzaju wspomnienia, które przyniosą uśmiech na twarzach odbiorców za rok przyjść.

Chris Robertson jest autorem Majon International, jeden z najbardziej popularną na świecie firm marketingu internetowego w sieci.

Related Posts