Marketing internetowy Ewa Frackiewicz

0 Comments

marketing

A jasne osłona tarczy ma małe kółka na końcu, aby pomóc jej schodzenia na swoją pracę, gdy jesteś cięcia to 2x12.

Potem jest zielony laser, a nie zwykły czerwony, który pojawia się lepiej w warunkach dziennych, dlatego pomaga dokonać dokładności cięcia w każdych warunkach.

Jednym z oczywistych różnic w JMS-12SCMS, że można zauważyć, jak tylko go zobaczyć, jest układ napędowy. Silnik 15 jest zamontowany wzmacniacz góry i od tyłu obudowy ostrza, do góry i na zewnątrz drogi. Producent podkreśla, że ??to daje większe możliwości cięcia, ale myślę, że ważne jest, aby podkreślić, że również daje lepszą widoczność; Silnik nigdy nie blokuje swój widoku cięcia lub rzuca cień na pracy.

Taka konfiguracja jest możliwa, ponieważ silnik Jet wykorzystuje zamkniętą pasek klinowy łączący silnik do tarczy, który zajmuje mniej miejsca i sprawia, że ??mniej hałasu niż układzie napędowym przekładni. A ponieważ jest zamknięty, nie musisz martwić się o kurz się do niego. Podobnie z zamkniętym systemem szyn.

niedociągnięcia

Jak wspomniano przez jednego kupującego, a mowa powyżej, worek odpylania pozostawia nieco do życzenia. Ale znowu, to powszechny problem z pił ukośnych. Dlatego Najpoważniejsze użytkownicy łączą vac sklep lub jakiś rodzaj systemu odpylania do swoich pilarek.

Jeden inny potencjalny problem zauważyłem w specyfikacji jest JMS-12SCMS ma "Arbor, gdzie większość 12" 5/8 brzeszczoty są standardowo wyposażone w otworze 1 ". Oznacza to, aby korzystać z większości ostrzy wtórnym, trzeba będzie uzyskać i zainstalować redukujący tuleję i nie są łatwe do znalezienia. Jednakże, istnieje kilka dealerzy ostrze internetowych, które sprzedają te tuleje, a istnieją pewne 12 "ostrza dostępne z otworem 5/8".

Wniosek

Jestem naprawdę zaskoczony, że widział w tym dobra, z firmy tak znane jak Jet, nie poczyniła ogromny plusk na rynku wykonawstwa. Podobnie jak słynne pił stołowych Jet, tym JMS-12SCMS jest dobrze przemyślane, ekspres precyzja z dobrych cech, ale w przeciwieństwie do swoich pił stołowych, to po konkurencyjnych cenach, w samym szeregu innych podobnych pił z Makita, Bosch, DeWalt, itp I że ta maszyna jest warta obejrzenia.

Related Posts