Marketing internetowy w praktyce

0 Comments

marketing

Wydrukować własne kalendarze One-of-a-kind Wspomnienia

Innowacja technologiczna wyprodukował mnóstwo korzyści, które miały wpływ na wszystko, począwszy od gospodarki światowej do sposobu, w jaki komunikują się ze sobą. Podczas gdy Internet dmuchane drzwi od ograniczeń narzuconych przez granice geograficzne, Web 2.0 zapoczątkowała w dobie aplikacji internetowych, które pozwalają na niespotykanych poziomów personalizacji. Tego rodzaju aplikacje utorowały drogę do wszystkiego, od portali społecznościowych do zjawisk YouTube do wysoce spersonalizowanych produktów i usług. Jedną z najfajniejszych aplikacji internetowych w tych dniach to taka, która pozwala na tworzenie i wydrukować własne kalendarze.

Kalendarze długą drogę

To nie było tak dawno temu, gdy tylko opcje dla kalendarzy były motywy można znaleźć na Amazon lub w lokalnej księgarni, a wybór 12/18 miesiąca. Potem przyszedł czas, kiedy można dostarczyć do lokalnego procesora fotograficzny ze zdjęciami, które mogą być umieszczane w non-konfigurowalny kalendarz. Po tym, można przesyłać zdjęcia cyfrowe, zapłacić dość wygórowaną cenę i czekać na swój kalendarz przybyć w mailu. Dziś jednak, najnowocześniejsza technologia i Web 2.0 połączyli tak, że można zrobić to samodzielnie za pomocą aplikacji opartych na sieci Web. Nie tylko można przesłać swoje zdjęcia, ale można też mieć pełną kontrolę nad granicami, podpisy, imprezy i każdy inny aspekt swojego kalendarza.

Ale to dopiero początek. Prawdziwą zaletą jest to, że można tworzyć pliki, udostępniać pobrane z jakością druku plików PDF z przyjaciółmi i rodziną, a także wydrukować wszystkie kalendarze, które chcesz. Zamiast płacić wysokie opłaty mieć jeden kalendarz z dostawą do domu, masz kontrolę nad plikami i może drukować 10, 20 lub nawet 100 kalendarzy - około 15 dolarów rocznie.

Related Posts