marketing internetowy Frackiewicz pdf

0 Comments

marketing

Jumeirah Beach Dubaj - Zajęcia i zwiedzanie

Jumeirah Beach Dubaj stał się ostatnio jednym z najbardziej popularnych miejscowości wypoczynkowych na świecie. Piaszczystej plaży z jego malowniczych okolicach oferuje wczasowiczów doskonałe miejsce na relaks i odpoczynek. Dech w piersiach nowoczesna architektura i szereg imponujących hoteli podszywają plażę. W godzinach wieczornych, The Esplanade jest żywy w zgiełku przepełnione restauracji.

Jumeirah Beach oferuje szeroką gamę różnych typów hoteli, z 5-gwiazdkowe zakwaterowanie do hoteli ekonomicznych. Jeden z najbardziej luksusowych hoteli na świecie, Burj al Arab rozciąga się na Zatokę Perską. Większość hoteli są top end hotele, które oferują szeroką gamę usług, aby garnitur i osobistej podróży.

Jeśli korzystają z nowoczesnej architektury, obszar Jumeirah posiada wiele przykładów innowacyjnych stylów miasta. Większość hoteli są unikalnie zaprojektowane w celu odzwierciedlenia kultury Dubaju i jego pragnienie, aby być w czołówce wzornictwa. 7-gwiazdkowy hotel Burj al Arab jest doskonałym przykładem, zaprojektowane w kształcie żagla.

Istnieje mnóstwo centrów handlowych wzdłuż Beach Road i starym stylu suków (rynki), które sprzedają tradycyjne rzemiosła. Znajdziesz tu również garść galeriach i muzeach. Jumeirah Mosque jest również dobrym miejscem, aby zobaczyć różne typy architektury w mieście. Jest to jedyny meczet w mieście, które jest otwarte dla niemuzułmanów i wycieczki są oferowane. Zarówno mężczyźni i kobiety powinny pamiętać, aby respektować lokalną kulturę i odpowiednio ubierać.

Istnieje kilka czynności, które można sobie podczas wizyty w Jumeirah Beach. Można podjąć wyprawę na pustynię i przejść wydmy walnąć. Istnieją różne działania związane pływanie łodzią i sporty wodne każdej postaci, takich jak pływanie, narty wodne, kite-surfingu i nurkowania.

Istnieje również wiele centrów fitness i siłownie. może chcesz spróbować jazdy konnej, skoki spadochronowe i paralotniarstwo. Miasto ma wiele działań, które można podziwiać nawet w pomieszczeniu na nartach w pobliżu centrum handlowego Mall of the Emirates.

Jeśli chcesz doświadczyć trochę starego Dubaju, można odbyć rejs dhow wzdłuż plaży. Dau jest tradycyjną łodzią z regionu pochodzącego od jego perła nurkowania i historii połowów. Można wziąć zwiedzania wycieczkę lub nawet na romantyczną kolację na wycieczkę dhows.

Zakres działań, które można delektować się w otoczeniu, które oferuje wieczyste słonecznych dni, dzięki czemu można uzyskać doskonałą opaleniznę sprawia Jumeirah Beach Dubaj top urlopowym. Aby odpocząć, są światowej klasy uzdrowisk na całym plaży.

Related Posts