Marketing internetowy dla zółtodziobów

0 Comments

marketing

Linie lotnicze również skorzystał z drugiej drogi światowej loty do Londynu przez Tahiti, Bermudy, a także Meksyku w 1966 roku.

Jednak dopiero w 1974 roku, że linia lotnicza udowodniła swoją zapał przez rozprężanie rekordowe 673 osób na jeden lot Boeinga 747 z cyklonu zniszczonych Darwin.

Rząd Australii postanowił sprzedać swój krajowy linii lotniczych Qantas w 1992 roku, i to było znaczącym wyrazem wiary w linii lotniczej, umożliwiając jej działać jako pan-krajowego lotniczym wewnątrz Australii. To jest, gdy linia lotnicza wprowadziła również i dodano Boeing 737 i Airbus A300s do swojej floty.

Przewoźnik nie mógł uniknąć prywatyzacji w 1993 roku, a British Airways zabrał pakiet kontrolny 25% udziałów w innej istotnej stosie płynął jako ofercie publicznej w 1995 roku Inwestorów z innych części świata, zobaczył wielką szansę inwestycji w linie lotnicze, a skończyło się na zakup 20 %, co sprawia, że ??linia lotnicza, która była w posiadaniu 55% i 45% Australii przez innych spoza Australii.

Elisa Vuelo pisze w swoim stylu up-przednim w kontaktach z zarządzania osobistymi finansami i podróży. Zdobądź więcej informacji na temat częstych kart kredytowych, takich jak ulotki Jetstar programu lojalnościowego z jej strony.

Related Posts