praca marketing internetowy Gdańsk

0 Comments

praca

To może reklamować się na spotkanie lub seminarium, w którym są informacje (również objęte szczegółowo w osobnym rozdziale), albo po prostu reklamuje produkt ubezpieczyciela. Jeśli reklama jest skierowana do tych w wieku co najmniej 65 lat, jeżeli reklama jest stosowany do przewodów, reklamodawca musi ujawnić w ogłoszeniu, że agent może skontaktować się z osobą - jeśli jest to zamierzone.

Jeśli nazwa perspektywą otrzymywany jest z ołowiu źródła, źródło musi być ujawniane osobom powyżej 65 roku życia.

Nawet jeśli to jest w prawie wszystkie kontrakty agenta, to nie boli, aby podkreślić, że firma ubezpieczeniowa musi wydać zgodę na piśmie agenta przed agenta można reklamować produkt.

Seminariów, spotkań informacyjnych klasach

Agenci i inni którzy sprzedają produkty finansowe, próbować uzyskać nowych klientów poprzez organizację seminariów, zajęć czy spotkań informacyjnych. Jest to szczególnie zastosowanie w Senior obrotu i jest tak omówiono w dalszej części tekstu. Zasadniczo, przepisy wymagają, aby na takie spotkanie, aby być reklamowane (z każdym wieku), że reklamodawca musi ujawnić swój zamiar, dodając "i prezentacja sprzedaży ubezpieczeń" natychmiast po słowa "seminarium", "klasy" czy "spotkanie informacyjne. "

REKLAMA NA RYNKU SENIORA

Marketing rent dla osób powyżej 65 roku życia mają bardziej rygorystyczne zakazy, a są to określone w rozdziale "Zapewnienie Renty z Senior Market".

KARY za naruszenie regulaminu

Każda osoba lub firma z naruszeniem przepisów reklamowych podlega sztywnym grzywny nałożonej przez Rzecznika Ubezpieczeń. Grzywna za pierwsze wykroczenie wynosi $ 200 za drugie przewinienie to idzie do 500 $, a dla trzeciego i kolejnych przestępstw, 1000 $. Maksymalna grzywna dla jakiegokolwiek naruszenia to 1000 $. A jeśli jesteś zainteresowany, zarobi na Fund.63C Ubezpieczenia

Illinois ubezpieczenia kształcenie

Related Posts