Marketing internetowy Frackiewicz chomikuj

0 Comments

Nowa stacja metra był zaledwie kilka kroków od siedmiu praktycznie wolnych działek - rząd własnością gruntów. Ponieważ rząd posiadał dróg, nabytych przez wybitnych domeny po zamieszkach, dzielnica może kontrolować tego, co zostało zbudowane. Urzędnicy miejscy mogą również zwabić deweloperom niewyobrażalnie niskich cenach i korzystać z tych cen wyodrębnić zobowiązania tanich mieszkań, a dla typu detalicznej na dużą skalę długo pożądany przez mieszkańców. Miasto i społeczności liderów, deweloperzy i rząd DC współpracował stworzyć plan zagospodarowania dla Columbia Heights wysiłku rewitalizacji. Oni naszkicował plan dla kwitnącej mieszanka handlowych, budynkach profesjonalnych i małych firm, które obejmowałby obecnych mieszkańców, jak i kupujących lure z innych obszarów. Miliard dolarów warta rozwoju sprawiły, że cała wizja możliwe.

Obecnie Columbia Heights jest jednym z najbardziej różnorodnych dzielnicach DC. Jego populacja odzwierciedla mieszankę latynoskich, afro-amerykańskiej i skup złomu podkarpacie Białych mieszkańców, a także rosnącą liczbę azjatyckich Amerykanów. Nowe luksusowe apartamenty wzdłuż 14th Street granicy dzielnicy w istniejących akcji dotowanych mieszkań. Docelowo częścią centrum blokowej długo, że dysponuje Best Buy, a liczba pozostałych łączników detalicznych, współistnieje z rynków etnicznych, ekskluzywnych restauracji i małych firm. Banneker, jeden z najskuteczniejszych szkół miejskich, jest częścią systemu edukacyjnego, który obejmuje tradycyjne społeczeństwo jak i szkół czarterowych.

Paradoksalnie, blizny zamieszkach pomógł utorować drogę do realizacji wizji dr Kinga prawdziwego mieszania kultur i klas.

Mark Washburn jest agent nieruchomości służyć rynku condo miejskiego Washington, DC. Mark i jego zespół może pomóc klientom w ich poszukiwaniu mieszkania, strychu lub w domu miasta w dzielnicach w całym powiecie tym Adams Morgan, Capitol Hill, Columbia Heights, Dupont Circle, Georgetown, Logan Circle Mount Vernon Trójkącie Penn Quarter, U ulicy Korytarza i West End.

Related Posts