marketing internetowy a tradycyjny

0 Comments

marketing

na rowerze szosowym węgla. Bądź ostrożny kupując rower w Internecie, chyba że jesteś pewien, że to jest dokładnie swój rozmiar.

3) Zacznij trening powoli. Jeździć 8-10 Miles 3 razy w tygodniu i dodać 1-2 milę za każdym razem. Można rozważyć dojazdy do pracy, jeśli odległość jest wykonalne.

4) Dołącz do lokalnego klubu rowerów. Większość miast posiada je i przyjąć nowych członków i nowych zawodników. Zazwyczaj znaleźć kompatybilne jeźdźców na swoim poziomie.

5) Zapisz się na fundusz podnoszenie wycieczkę rowerową lub lokalnym jazdę wieku w niezbyt odległej przyszłości. To da Ci dodaje cel i motywację do treningu.

6) Ustaw cel przez dłuższy wycieczkę rowerową albo w Stanach Zjednoczonych lub za granicą.

7) Powiadom mnie jeśli chcesz jakąś radę lub zalecenia. Zawsze jestem szczęśliwy, aby porozmawiać na rowerze.

Najważniejsze dla mnie jest to, że jazda na rowerze jest wybawieniem w moim życiu. Mam utrzymane mój wagi bez diety, zmniejszyło mój ból stawów, dał mi wielką sieć nowych przyjaciół i cały szeroki świat do odkrywania na dwóch kołach.

Bob Murphy jest emerytowanym Metodystyczny minister, szef marketingu, a ostatnio miał sklep rowerowy. On jest teraz organizuje wycieczki rowerowe dla osób indywidualnych i grup.

Related Posts