marketing internetowy dofinansowanie

0 Comments

marketing

Przegląd West Bend Can Otwieracze

West Bend jest inna nazwa, która jest bardzo popularna, jeśli chodzi o otwieracz do konserw. Oni nie robią tych mechanicznych, ale ich elektryczne otwieracze do puszki są dość popularne. Mądrze oni z dala od podejmowania bezprzewodowego różnorodne, dlatego wciąż mają dobrą markę na rynku, w przeciwieństwie do Black and Decker, który przyniósł z ich Gizmo, a następnie zatrzymał produkcję ze względu na negatywne opinie.

West Bend jest bardzo dobra marka dostać, i choć są one nieco droższe niż inne, są bardzo wiarygodne. Od otwieracze puszki są prawie takie same w zależności marki udać się do, to tylko końcowy wykończenie produktu i długowieczność ostrza liczy. Oczywiście można uzyskać tylko ostrze i wymienić stary, ale maszyna powinna być na tyle dobra, że to działa, dopóki nowy ostrze staje się zbyt tępy. Nie ma sensu się jeden, który będzie trwał dopóty, dopóki jedna z łopat woli.

West Bend produkty są bardzo dobrej jakości i będzie łatwo Ci ostatni życia. Istnieje bardzo niewiele do prawie żadnych złych opinii na temat swoich produktów, a także udzielić tylko jeden model z różnych wykończeniach. Na przykład farba skończył te będą kosztować około 40 $, podczas gdy te, gotowych ze stali nierdzewnej kosztuje około 50 $. Ta cena jest trochę wysoka, jeśli chodzi o otwieracze do puszek, a to jest tylko negatywne, że każdy może powiedzieć o nich.

Wszystkie otwieracze West Bend stosują starą tradycyjną dźwignię obsługiwane projekt, w którym naciśnięcie w dół dźwigni dla otwieracz do rozpoczęcia eksploatacji. cięcia również w górnej części puszki, a nie z boku, w przeciwieństwie do kilku innych. Otwieracze boczne cięcia są bardzo niebezpieczne, ponieważ pozostawia bardzo ostrą krawędź do puszki i nie powinny być stosowane w domach.

Niektórzy ludzie uważają, że otwieracz do puszki nie zadziałał, ponieważ pokrywa nie wpaść w puszce po całkowitym odwrócił się na górze. Z mechanizmem otwierania bocznych trzeba wyciągnąć wieko puszki.

Wszystko West Bend może otwieracze są kombinowane ostrzałki, a to jest jedna rzecz, że instrukcja jest otwieracz nie może dać. Jeśli szukasz elektryczny otwieracz do puszek, jest to jeden z najlepszych na rynku, chyba że jest wysoka cena jest wyłączony, idź do niego; to daje wiele lat dobrej służby.

Related Posts