Marketing internetowy dla początkujących

0 Comments

marketing

Dubaj dla turystów

Miasto Dubaju znajduje się na północnym wybrzeżu Zjednoczonych Emiratów Arabskich, federacja siedmiu stanach pobliżu Omanu i Arabii Saudyjskiej. W ostatnich latach obszar ten stał się czymś w rodzaju centrum biznesu, z czego ponad 20 procent jego gospodarki jest napędzany przez budowę nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych dla tych, którzy odwiedzają. W tym roku, w wysiłku, aby pomóc sobie z sytuacji finansowej, wiele agencji oferujących tanie loty do Dubaju w celu odwołania się do turystów. Więc jakie są widoki z Dubaju?

Jeżeli planujesz podróż do Dubaju, jedną z rzeczy, możesz być pewny, że będziesz rozpieszczany gdzie zakwaterowanie jest zaniepokojony. Dla lepszych hoteli, Burj Al Arab jest jednym z najdroższych hoteli na świecie (około 1000 dolarów za noc), a drugi najwyższy. Jeśli nie możesz pozwolić sobie na pobyt tam, a następnie jego niesamowite struktura jest wciąż warte odwiedzenia. Zaprojektowany przez brytyjskiego architekta, Tom Wright, projekt mówi się naśladować, że z żaglem i stoi z własnej regeneracji wyspy. Dubaj jest także domem dla najwyższego, ale jeszcze nieotwarte, hotel na świecie: Rose Rotana (zostać otwarty w połowie 2009 roku).

Miasto nie tylko wyróżniają się wysokimi konstrukcji, inżynierowie Dubaj są również pionierami projektów morskich budowlanych. Świat i Palm są dwa takie projekty off północnym wybrzeżu. Były to archipelag 300 wysp, które zrekultywowanych luźno przypomina kraje Ziemi. Wyspy są dostępne do zakupu od firm i osób prywatnych, jak i możliwości biznesowych miejsc wypoczynkowych. Palm jest podobna struktura, ale podłączone do wybrzeża.

Dubaj jest również miejscem dla kupujących, a nawet ma swój własny Shopping Festival. Nie tylko miasto pochwalić się wiele centrów handlowych, które zaspokajają dla niemal każdego typu shopper, ale dla bardziej autentycznych wyrobów warto odwiedzić dzielnice Suk. Souqs są tradycyjne centra rynku stylu, gdzie po targowaniu się jest normalne. Dubai Shopping Festival odbywa się na początku roku i obejmuje globalną wioskę i miesiąc długi uroczystości.

Oprócz stosunkowo niedawnych wydarzeń w mieście, Dubaj jest także domem dla wielu historycznych i kulturalnych atrakcji dla turystów do odwiedzenia. Obszary takie jak Bar Dubai i Deira są bardziej tradycyjne w ich architektura, atmosfera i styl życia. Al Fahidi Fort jest uważana za najstarszy budynek w mieście, i jest domem dla Muzeum Dubaju. Prezentuje  tradycyjne życie of the Emirates i zawiera artefakty z tak daleko w głąb historii, 3000 pne.

Sarah Maple pisze o wakacji i tanich lotów do Dubaju.

Related Posts