Marketing internetowy i brokering informacji

0 Comments

marketing

Columbia Heights - Przemiany w sąsiedztwie

Odrodzenie Columbia Heights w Waszyngtonie, w jednym z najbardziej tętniących życiem dzielnic dzielnicy jest kolorowy Meld historii i triumf urbanistyki.

Na początku 1800 roku, tor wyścigów Washington Jockey Club (w pobliżu skrzyżowania 14 i Kolumbii) był głównym wyciągnąć dla wyścigów konnych. Przez 1920, 14th Street rozwinęła się w tętniące życiem taśmy handlowej z dziesiątkami małych sklepach spożywczych, sklepach cygar, sklepów odzieżowych i nickelodeons. Jeden z najbardziej znanych domów była lokalna korzenia AW statyw piwa, które później stały się narodu pierwszy Hot Shoppe i początek Marriott Corporation. Inne czcigodni marki Washington, takie jak sklepów obuwniczych Hahn, miał również wczesne korzenie w Columbia Heights. Przez 1960, Columbia Heights wciąż twierdził, tętniące życiem na handel, ale był również znany jako miejsce życia nocnego - odpowiednik Czarnego Waszyngtonu 125 ulicy w Harlemie. Po zachodzie słońca, 14th Street był jednym z najbardziej ruchliwych bloków w mieście. Waffle Shop, wciąż znajduje się dziś na rogu Park i 14, był jednym z niewielu restauracji otwartych 24 godziny na dobę.

1968 Zamieszki po zabójstwie dr Martin Luther King, zdewastowali sąsiedztwo. Setki firm, zostały spalone, splądrowane lub całkowicie zamknięty. Ponad 70 akrów ziemi zostały zrównane z ziemią, pozostawiając po czynną sąsiedztwie z deskami skorupę bliznami budynków i pustych partii. Imigrantów z Ameryki Środkowej i Południowej na nowo dzielnicy, w 1980 roku, dodając rytm własnych z łacińskich klubów i restauracji. Sąsiedztwo wciąż charakteryzują się wysoką przestępczością i brak większych sprzedawców, jednak nie było aż do odsłonięcia stacji metra Columbia Heights w 1999 roku, że okolica była przygotowana do gwałtownego rozwoju.

Related Posts