Marketing internetowy Ewa Frackiewicz pdf

0 Comments

marketing

Co to jest weryfikacja Sutech Stealth Kosiarka

Z nazwą handlową z "Stealth" Te 33 "komercyjne klasy, jednoosiowy kosiarki zaspokoić popyt zarówno od właściciela domu na kosiarce trwałe, wysokiej jakości, zapewniając wszystkie tradycyjne zalety handlowego, pośrednim rozmiarze, za kabiną kosiarka , a także oferują profesjonalną opiekę trawnik bardziej kompaktowa kosiarka niż standardowe 36 "maszyn.

Linia Stealth ładnie wypełnia tę ważną niszę, której brakowało w naszej branży Outdoor Power Equipment przez długi czas. Użytkownik komercyjny dzisiaj koncentruje się na usprawnianiu ich działalności, aby zmaksymalizować czas i efektywności kosztowej. Oznacza to, że w wielu przypadkach, przy użyciu 21 "kosiarki do trawy w połączeniu z ich większych maszynach nie jest wydajne.

Jednocześnie, wielu dzisiejszych właścicieli - zwłaszcza te z umiarkowanym do większych właściwości - są również patrząc na ich efektywność w skali ważenia opcje dostępne im na utrzymanie własnych trawników. W wielu przypadkach, standard 21 "jednoosiowy kosiarki są złym wyborem dla tych użytkowników indywidualnych. Ciągniki ogrodowe lub zawodnicy mogą być kłopotliwe i brak szybkości i zwinności tradycyjnych, średnio walk-pośladkach. Większe (36") spacer-pośladki są zwykle zbyt duże lub niepraktyczne. Idealne rozwiązanie we wszystkich przypadkach jest linia Stealth z kabiną za kosiarek.

Stealth kosiarka oferuje znaczne korzyści dla ogrodnik lub właściciel domu. . Po pierwsze, jest wystarczająco mały, aby zmieścił się w bramach i na obszarach, gdzie tradycyjnie stylu 36 "i większych kosiarki pośrednich po prostu nie może być stosowany Zapewnia korzyści, które istnieją od używania pośredniego, kosiarka handlowo-style: (1) budownictwo komercyjne na trwałość (2) cięcie dużych prędkości w celu zmniejszenia czasu i kosztów (3) solidny, zębate napędzane transmisje z możliwością wyboru prędkości odpowiednio do warunków koszenia (4) 12.5hp Briggs Stratton, handlowej jakości, elektryczny silnik start (opcjonalnie silnik Honda) i (5) albo rozdrabniania lub standardowe wyrzutem bocznym z dostępnych stalowej trawy handlowa łapacza.

Related Posts