marketing internetowy wady i zalety

0 Comments

marketing

Powoli, lecz wziąłem szybkość, wytrzymałość zyskał i stracił na wadze. Ja wciąż zastraszani przez wzgórza, więc dołączył do jazdy Habitat na milę 30. Nie było to łatwe, ale zakończył jazdę i jestem uzależniony. Moim następnym wyzwaniem było szkolenie na wycieczkę rowerową sponsorowany przez Narodowy Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego nazwie MS 150. Jest to ride 150 mile w ciągu dwóch dni. Mając widownia jako pastor, udało mi się zebrać ponad $ 3.500. Znalazłem uczestnictwa w funduszu podnoszenie wycieczki rowerowe być całkowicie satysfakcjonujące. Jazda jest super, można spotkać ludzi są wielkie i dobre samopoczucie, które pochodzi od robienia czegoś dla wielkiej sprawy.

Tego lata brałem udział w California Coast Classic do Fundacji stawów. Trasa obejmuje 520 mil w ciągu ośmiu dni od San Francisco do Santa Monica. Było to doświadczenie na całe życie, jadąc trasą na 15 mil na godzinę, a zatrzymując się, aby podziwiać widoki zamiast przejeżdżające przez co 70 mil na godzinę. Camping po drodze i co jakieś wielkie przyjaźnie. Zbieranie pieniędzy na badania stawów było nie myślenia dla mnie. Jeśli starzenie się boom jak ja, logując się do jednego z wielu pozyskiwania kapitału rowerowych jest to świetny sposób, aby zacząć.

Bike Europe (lub gdziekolwiek indziej na świecie)

marketing internetowy wady i zalety

Jeśli lubisz podróżować, jak moja żona i ja, to zrobić na dwóch kółkach. Nie ma to jak odkrywanie europejskiej części kraju i dawne wsie na rowerze .. Jeden z naszych najlepszych wycieczek rowerowych był tydzień w Riccione we Włoszech. Riccione znajduje się nad Adriatykiem około osiemdziesięciu mil na południe od Wenecji. Riccione ma kilkunastu hoteli, które zaspokajają przede wszystkim dla rowerzystów oferujących wspaniałe wycieczki codziennie przewodnikiem po pięknych okolicznych wzgórz. Kiedy skończysz swoją jazdę jesteś traktując jak członkowie rodziny królewskiej z najlepszym jedzeniem i piciem.

Related Posts