marketing internetowy praca licencjacka

0 Comments

marketing

Historia Qantas

To prestiżowe narodowe linie lotnicze Australii powstała w 1920. To ma swoją bazę w Sydney i potocznie znany jako "The Flying Kangur". Poza tym jest największą linią lotniczą w Australii, jest to również najstarsza linia lotnicza na świecie z ciągłym zapisem operacji odkąd powstała.

W tym roku linia lotnicza została wybrana Siódmego najlepszą linię lotniczą. To, niestety, oznacza stały spadek jego rankingu od 2005 roku, Dieta i trening online kiedy było drugim najlepszym linii lotniczych na świecie. Niemniej jednak, nadal jest uważany czterogwiazdkowy lotnicza przez Skytrax. Qantas rozpocząć ich programu lojalnościowego we wczesnych latach 90-tych i od tego czasu jego uprawiane mieć 90% udziału w rynku podróżnika biznesu w Australii.

Po debiucie w 1920 roku, linie lotnicze za operacje międzynarodowe przedłużony do Singapuru z Darwin w 1935 roku, aw 1938 roku ten został zastąpiony przez latający usługi łodzi, które obsługiwane trzy razy w tygodniu.

Linia lotnicza została upaństwowiona w 1947 roku przez rząd pracy tego czasu, a zarząd Qantas nie sprzeciwiać się ruch, który wydawał się być logicznym krokiem w okolicznościach dnia. To jednak rozpoczął swoją działalność do Tokio przez Darwina, a także do Manili, wykorzystując Avro Lancastrian samolotów. Te same samoloty były również wykorzystywane do operacji między Sydney i Londynie. Jednak zostały one zastąpione przez bardziej przestronne i potężnych Douglas DC-4S.

Qantas zrobił milowy krok, kiedy rozpoczęła działalność w wielu innych krajach na całym świecie. Leciał do Londynu za pomocą Azję jako centrum tranzytowego, a także swoją obecność na Bliskim Wschodzie. Nabycie Lockheed Electra, z technologią turbośmigłowy, w 1959 roku, wykonane wiele rzeczy łatwe dla linii lotniczych.

Dekada lat sześćdziesiątych widział podróż lotnicza rośnie wykładniczo i Qantas poczyniła pewne znaczące inwestycje w decydując się na większej Boeing 707-338C samolotów.

Related Posts