marketing internetowy a tradycyjny


marketing internetowy a tradycyjny

na rowerze szosowym węgla. Bądź ostrożny kupując rower w Internecie, chyba że jesteś pewien, że to jest dokładnie swój rozmiar.

3) Zacznij trening powoli. Jeździć 8-10 Miles 3 razy w tygodniu i dodać 1-2 milę za każdym razem. Można rozważyć dojazdy do pracy, jeśli odległość jest wykonalne.

4) Dołącz do lokalnego klubu rowerów . Większość miast posiada je i przyjąć nowych członków i nowych zawodników. Zazwyczaj znaleźć kompatybilne jeźdźców na swoim poziomie.

5) Zapisz się na fundusz podnoszenie wycieczkę rowerową lub lokalnym jazdę wieku w niezbyt odległej przyszłości. To da Ci dodaje cel i motywację do treningu.

6) Ustaw cel przez dłuższy wycieczkę rowerową albo w Stanach Zjednoczonych lub za granicą.

marketing internetowy a tradycyjny

7) Powiadom mnie jeśli chcesz jakąś radę lub zalecenia. Zawsze jestem szczęśliwy, aby porozmawiać na rowerze.

Najważniejsze dla mnie jest to, że jazda na rowerze jest wybawieniem w moim życiu. Mam utrzymane mój wagi bez diety, zmniejszyło mój ból stawów, dał mi wielką sieć nowych przyjaciół i cały szeroki świat do odkrywania na dwóch kołach.

Bob Murphy jest emerytowanym Metodystyczny minister, szef marketingu, a ostatnio miał sklep rowerowy. On jest teraz organizuje wycieczki rowerowe dla osób indywidualnych i grup.

http://www.abiketour.com

info@abiketour.com

napisane przez: