Marketing internetowy czasopismo

0 Comments

czasopismo

Ponieważ był paradował przed szubienicą, czy legenda jest przekonanie, że wywijał a następnie rzucił się z teatralnym rozkwitać naszyjnik zawierający tajny kod do tłumu zebranego przed nim, wykrzykując jak uczynił ostateczną, słynne wyzwanie "Znajdź mój skarb, wy, którzy mogą to zrozumieć! ". Od tego pamiętnego dnia, poszukiwacze skarbów i przygód zostały uwieść urokowi tej zagrabione skarbu, który ukrywa się gdzieś pośród ogromu Oceanie Indyjskim.

Dla niektórych 200 lat tajny kod naszyjnika wydawał pokonać wszystkich, ale historia i legendy, aż na początku 1920 burza ujawnił serię dziwnych kamiennych rzeźb w Bel Ombre Plaża na wyspie Seychellois Maha ©. Starożytne dokumenty, które następnie powierzchniowe na Reunion zdawała się sugerować "La Buse '(ksywka Levasseur) jako właściciela gruntu na Bel Ombre Beach, także dziwne zakodowaną szyfrogram. To może być utracony kod Levasseur? Po uzyskaniu dokumentów w 1949 roku, brytyjski żołnierz i big game hunter Reginald Cruise Wilkins spędzony najlepszą część następnych trzech dekad obsesyjnie kopania i próbujących złamać kod. W dniu jego śmierci w 1977 roku, jego syn Jan wznowił poszukiwania. Poszukuje do dnia dzisiejszego.

Zatem ogromna fortuna Levasseur jest chyba wciąż leży tam, czekając na tego pamiętnego dnia odkrycia. Należy wziąć pod uwagę Seszele wakacje, wyobraźmy sobie poświęcenie czasu na spędzenie czasu, a może na plaży Bel Ombre, przewracając kamień lub dwa, lub nurkowanie w zatoce. Nigdy nie wiadomo, co może się okazać.

Bruce Giles pisze agencja marketingu cyfrowego. Ten artykuł Seszele święta został zlecony przez klienta z daną agencję. Ten artykuł nie ma na celu promocję, ale należy uznać za profesjonalne treści.

Related Posts